• Ehitusinfo
  • Meist
  • Blogi
  • Kontakt

Viilkatusega elementmaja

Müüa kinnistu aadressil

Pesapuu tee 27, Meremõisa küla, Keila-Joa

Hind: 124 900€

Kinnistu asub tupiktänavas, väga privaatne krunt, mis piirneb männimetsaga, krundil männid ja oja.

Kat nr: 43101:001:0327

VIILKATUS

ENERGIAMÄRGIS B

LAE KÕRGUS 3M

EHITUSAEG 22 NÄDALAT

MAJA PINDALA 156,1M²

MIN. EHITUSALANE PIND 254,2M²

Kirjeldus

Meremõisa on erakordne paik, kus kohtuvad Keila-Joa ja Mõisapark.

Just sinna, otsekui armastusfilmist välja astunud looduskauni endise Puukooli taimeaia ja mereranna vahele, on rajatud sinu kodu jaoks krunt, kus rikkalik taimestik annab silmailu, kauge meretuul paitab pead ja päike maalib iga päev uue alguse. Krundiga kaasa võime pakkuda sulle ka majaprojekti Harmooline Kodu viilkatusega kodude seast.

Meie müüme krundi, sina ehitad kodu ja koos loome alguse seiklusrohkele elule- kergliiklusteed viivad sind kooli, poodi, Meremõisa liivaranda, Mõisaparki ja restorani.

Laulasmaa SPA, Arvo Pärdi keskus, Niitvälja Golf ja ka Lohusalu sadam on sinu uue kodu kaugemad naabrid, mis annavad tegevust nii päikseliseks kui vihmaseks ilmaks.

Hoone paigutuse aluseks on krundil paiknevate dekoratiivsemate puude paigutus.

Eesmärk oli paigutada elamu selliselt, et võimalikult vähe kõrghaljastust likvideerida, säilitades samal ajal funktsionaalse positsiooni ilmakaarte suhtes.

Selle tulemusena on hoone krundi keskel edela-kirde suunalise paigutusega paralleelselt krundi loodepoolse küljega.

Krundil paiknev ilus remmelgas jääb hoonest põhja suunas, pakkudes privaatsust vannitoa ja suure magamistoa poolsel küljel, väiksemad puudegrupid kuuskedest-kadakatest-kaskedest jäävad suures osas kenasti alles ning sobituvad hoone ja terrasside paigutusse.

Hoone avatum külg avaneb läbi krundi voolava oja kääru, kus viimane moodustab omamoodi piirde hoovialale.

Elutoa terrassi pikendus – lõkketerrass jääb kõige lõunapoolsemasse hoone nurka, olles avatud õhtupäikesele ning kenasti kuuskede vahel.

Sissepääs krundile on Pesapuu tänava tupikust otse.

Kuna eesmärk on krundil paiknevat kõrghaljastust maha võtta nii vähe kui võimalik, siis on sissesõidu ja parkimislahendus dikteeritud paljuski olemasolevate puude asukohtadest ja võimalustest nende vahele pugeda.

Seega on krundile sissesõit pööratud – väravaesine astub krunti sisse moodustades veidi huvitavama sissepääsumaastiku ning edasi on kahe parkimiskoha asukohad erinevate puude vahele paigutatud.

Krundiga kaasa võime pakkuda Viilkatusega kodu võtmed kätte lahenduse. Kodu hind võtmed kätte alates 370 000€ + KM

Harmooniline Kodu kodu on lihtsa plaanilise kontseptsiooniga ühekorruseline viilkatusega hoone,
mis on eeskujulik tulevikukodu, milles on läbimõeldud ja komplektsed lahendused. Kodu on kooskõlas loodusseadustega, kasutatud on Feng Shui põhimõtteid maja planeeringul, et luua harmooniline kodu.

Meie majad valmivad tugevatest ja arhitektuurselt omapärastest betoonelementidest. Tegemist on uudse Benpan Nordic tehnoloogiaga, mis võimaldab uskumatult kiiret ehitusaega ja pakub vastupidavat kivimaja lahendust. Betoonelemendid on valmistatud tugevdatud fiiberbetoonist, mille sisse on juba integreeritud soojustuspaneelid, kommunikatsioonid ja torustik. Ühtlasi annab see võimaluse ehitustöid läbi viia igal aastaajal ning garanteerib kõige kõrgema energiaklassi ja madalamad küttekulud.

Funktsionaalselt on hoone pika koridori peale jagatud ruumidega väljavenitatud plaaniga ristkülik. Sissepääs jagab hoone kaheks eristuvaks tsooniks – ühele poole jääb avalikuma funktsiooniga elutuba, kabinet, köök. Teisele poole privaatsem tsoon magamistubade, koduse spa ja märgruumidega. Sissepääsu lahendus on eriliselt rõhutatud, moodustades hoone tänavapoolses fassaadis sügava 3 m laiuse sisseaste, millele sekundeerib hoovipoolsel küljel sama suur sisseaste jaapani aia ja valgusavaga katuses.

Elamu tänavapoolne külg on lahendatud suhteliselt suletuna – aknaid nii vähe kui võimalik, hoovipoolne külg aga on vastupidises võtmes – nii avatud kui võimalik. Elutoa paigutus võimaldab paigutada laiad aknapinnad kogu hoone nurga laiuses. Hoone hooviküljel olevad sügavad kaetud terrassid annavad selle hoonekülje ruumidele oluliselt suurema ruumimulje, kui ruutmeetrid näitavad. Elutoa terrassi laiendus lõkkeplatsiga jätkab elutuba visuaalselt krundi sügavusse.

Magamistubade plokis on üks peamagamistuba hoone kaugemas otsas ning kaks väiksemat magamistuba kahel pool koridori. Suurel magamistoal on oma garderoob ja vannituba. Samas hoonetiivas on ka majapidamisruum ning suurem saunakompleks.

Kogu hoone arhitektuuri iseloomustavad suured maast laeni aknapinnad ning nendevahelised puiduga kaetud seinapinnad. Hoone katuselahendus on kujundatud kui üks hoone jõulisem ja iseloomu andev element – katus on ebasümmeetriline ja dünaamiline vorm, mis on raskuskeskmega viidud rohkem hoone südame – köögi – kohale ning katuse laugemad tahud langevad hoovi ja magamistubade poole. Selline lahendus aitab hoone välisilmet muuta huvitavamaks ning rõhutada pikliku hoone dünaamikat veelgi. Katuse konsoolsed räästad moodustavad laia varikatusevöö ümber kogu hoone olevate terrasside. Et terrasside maast lahti, hõljuvat iseloomu rõhutada, on hoone põrand maapinnast suhteliselt kõrgel, selliselt, et terrassialune tühimik võimendab hoone tõstetud iseloomu. Terrassi kõrgus on selline, mille serval on mugav istuda.

Materjalivalik põhineb üksteist toetavale leebele kontrastile – külmadele klaasipindade vastanduvad soojemas ja pehmemas toonis puitfassaad ning must katuseplekk – kogu hoone vormi ja geomeetriat aga aitab rõhutada ning raamistada valgetes heledates toonides terrass ning viimase kuju järgiv konsoolse varikatuse alune. Hoonet ümbritseva terrasside maastikku aitavad iseloomustada betoonist taimekastid hoone tänavapoolsetes nurkades ning kiviktaimla-jaapani aia alad terrassi visuaalsete pikendustena.
Hinna sees on ka veevarustus, tsentraalne kanalisatsioon, elektrivarustus 25A ulatuses, drenaažilahendus, tänavavalgustus, kõnniteed ja asfaltkattega tänav. Sina ei pea rohkem muretsema, lihtsalt naudi. Majal on kiire ehitusaeg (22 nädalat).

Majaplaan

Kinnistu asukoht