• Ehitusinfo
  • Meist
  • Blogi
  • Kontakt

Meist

Harmooniline Kodu

harmooniliselt õdus kodu kõigile!

Meie perefirma käivitus asutaja Kristel Potsepp suurest unistusest luua keskkonnasõbralikke ja ühtlasi tervislikke väikeelamuid, kus ühenduksid pilkupüüdev, stiilne arhitektuur ja uudseimad ehitustehnoloogiad.

Ise küll pikaaegse juura taustaga puutus Kristel majaehitusega kokku juba lapseeas, kui tema isa perele oma kätega kodu ehitas. Ehitamise ja kinnisvaraarenduse põnevus tõukas Kristeli kaasa lööma mitmetes – eri tüüpi ja liiki – kinnisvaraprojektides ning nii küpses lõpuks otsus ka päris ise eristuva, betoondisainiga, tüüpmaja lahendus välja nuputada.

Nüüdseks on valminudki juba mitmed, nii lame- kui viilkatusega kodude projektid, mis hoiavad loodust ja võluvad oma keskkonnasäästlikkusega.

Harmooniline Kodu kodud esindavad eeskujulikku tulevikuhoonet oma läbimõeldud ja komplektsete lahendustega. Kooskõlas loodusseadustega, rakendatakse maja planeeringul Feng Shui põhimõtteid, millest sünnib harmooniline kodu. Feng shui (e.k ’tuul-vesi’) põhineb iidsetel Hiina õpetustel ja tähistab mitu tuhat aastat vana ruumikorralduse meetodit, mille abil ravida teadlikult kodu energeetikat.

Feng shui näeb harmoonia võtmena loomuliku tasakaalu hoidmist igapäevaelus. Ravi peitub samuti kodu harmoniseerimises: püütakse kõrvaldada halb mõju head mõju kasvatades. Mitte miski meie kodus ei teki ega püsi juhuslikult. Kogu meie käitumisel – tegutseme siis teadlikult või alateadlikult – omab enda erilist tähendust ja mis veel tähtsam – kõigel on oma mõju.

Kõik tähtis lähtub kodust

– tervis, isiklik areng, harmooniline suhe, õnn ja küllus!

Meie soov on pakkuda klientidele hubaseid, tervistavaid ja tervendavaid harmoonilisi kodusid uudseimate ehitustehnoloogiate ja ehitusmaterjalide abil. Sel viisil hoolime keskkonnast ja loodame tõsta lõpptarbijate teadlikkust langetada teadlikumaid, tervislikumaid ning keskkonnasäästlikumaid ehitusotsuseid.

Ehitise püstitamisest keskkonnakaitsest lähtuvalt tõuseb tublisti tulu, see soodustab paremat ja tervislikumat sisekliimat ning suurendab samas hoone kasutusmugavust.

Samuti on meie ettevõte võtnud oma südameasjaks muuta kliendi unistuste kodu ehitamine talle muretuks teekonnaks. Seepärast pakume tüüpmajade projektidele oma klientidele kinnisvara korraldamise täisteenust – ehk „võtmed-kätte“ -lahendusi. Võtame vajadusel kogu ehitusega seotud okkad ja vaeva enda kanda, aitame – tervikpilti kaotamata – kliendil kinnisvara ehitamisel üles kerkivate probleemide rägastikus orienteeruda. Nõnda ihkame töötada kliendi teejuhi ja nõuandjana ja toimida samas tema isikliku käepikendusena.

Valides meie kodude kataloogist endale sobiva kodu koos võtmed kätte teenusega säästate oma kallist kvaliteetaega ja tõstate oma keskkonnateadlikkust. Ei tasu ju elus kõike vaid ise korraldada ja üksipäini rabeleda, vaid pigem oma argitoimetustes tähelepanu ja energiat suunata rõõmu ja rahuldust pakkuvatele tegevustele, muud pead ja konti murdvad jätta aga kellegi teise hooleks. Kutsume väärtustama oma aega: meie teenuse kvaliteet ja hind on tasakaalus, töötame nimelt juba oma tuttavate, kindlate ja usaldusväärsete koostööpartneritega, kelle tööprotsessid on end õigustanud.

Eesmärk

Harmooniline Kodu eesmärgiks on olla avatud, lahendustele keskendunud, usaldusväärne ning pühendunud partner igale kliendile ja koostöös kliendiga leida just temale sobiv kodu.

Visioon

Harmooniline Kodu visioon on pakkuda klientidele muretut teekonda oma unistuste koduni!

Saada koduturul eelistatuimaks terviklikku ning mitmekülgset kodude võtmed kätte teenust pakkuvaks ettevõtteks!

Missioon

Harmooniline Kodu missioon on luua klientidele harmoonilisi kodusid!

Keskonnateadlik ja

jätkusuutlik mõtteviis

Kõikide kodude projekteerimisel, ehitamisel ja ka edasisel kasutamisel lähtume väga suuresti keskkonnateadlikkust. Keskkonnasõbralikud ehitusmaterjalid ja -tehnikad garanteerivad lisaks puhtamale naabruskonnale ka puhtama ja tervislikuma maja sisekliima ning parema kasutusmugavuse.